Login:
Hasło:

Jak działamy

Nie ograniczamy się jedynie do technik organizatorskich, ale włączamy w nie narzędzia „miękkie” ułatwiające realizację wdrożeń angażując pracowników w proces zmian. Nasza oferta jest spójna, co oznacza, że nasze produkty można połączyć w jeden zintegrowany system zarządzania czerpiąc korzyści wynikające z różnych podejść do zarządzania firmą. Wszystkie narzędzia Lean wdrażamy podczas warsztatów wzmacniając je praktycznymi szkoleniami.

Podczas wdrożeń posługujemy się wzorem wypracowanych rozwiązań w postaci podręczników Manuali, które zawierają szczegółowy opis wdrożenia oraz wzory stosowanych formularzy i arkuszy.

Przed każdym wdrożeniem wnikliwie analizujemy specyfikę firmy Klienta by móc właściwie dobrać narzędzia i rozwiązania.

Rozwiązania wypracowujemy wspólnie z pracownikami tak aby po naszym odejściu z ich firmy potrafili samodzielnie wdrażać i utrzymać wypracowane rozwiązania.

Proces obsługi Klienta